Czy można pić piwo podczas stosowania Debutir?

Dzien dobry Zaczelem brac srodek dietetyczny Debutir przez 3 miesiace.Czy jezeli bede pil alkohol w niewielkich ilosciach (to jest np: 2-3 piw 2 razy w tygodniu) przez ten okres.Czy dzialanie Debuitiru moze sie spowolnic,czy tez wogole nie bedzie dzialal lub moze tez zaszkodzic w jakikolwiek sposob?Zaznaczam,ze zdecydowalem sie na ten srodek ze wzgledu niewielkie bole z lewej strony pod nerka,przeprowadzilem wszystkie mozliwe badania-gastroskopie,badania trzuski itd i nic nie pomoglo tylko debu

Dzień dobry,

przy lekach i środkach farmakologicznych nie zaleca się spożywania alkoholu - może negatywnie to wpływać m.in. na pracę wątroby.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga