Czy można podawać dziecku lek Bactrim i Augumentin razem?

Czy mozna podawac dziecku lek Bactrim I Augumentin razem?bactrim przepisal nefrolog a augumentin pediatra bo mała dostała goraczke chyba to wirus jakis

Lek. Paweł Szadkowski

Lekarz prowadzący powinien być poinformowany o wszystkich aktualnie przyjmowanych przez dziecko lekach (szczególnie antybiotykach). Trudno określić na podstawie pani opisu czy istnieje wskazanie do podawania równocześnie obu antybiotyków. Sugeruje skonsultować się w tej sprawie z lekarzem, u którego była pani ostatnio, powinien określić jak należy prowadzić leczenie.