Czy można podawać immunotrofinę po operacji wycięcia migdałów?

Czy mozna podawać immunotrofine po operacji wycięcia migdałów bocznych. Trzeci migdał nie został wyciety.

Niczego nie rozumiem! Usunięcie trzeciego migdałka to podstawa. Można pozostawić czasami migdałki podniebienne ponieważ potrzebne są jeszcze dziecku do ósmego roku życia ale pozostawienie trzeciego migdałka to jakieś nieporozumienie. Chyba Pani coś źle zrozumiała . To nie możliwe. U dzieci do ósmego roku życia nie usuwamy migdałków podniebiennych tylko je zmniejszamy, podcinamy aby ułatwić oddychanie i połykanie. Pozostawienie nie usuniętego trzeciego migdałka nic nie zmieni w zdrowotności Pani dziecka. Gdzie to Pani robiła?