Czy można podawać jednocześnie Ventolin i Nasometin?

Lekarz Pediatra/Pulmonolg Mój 3-letni synek alergig przyjmuje jednocześnie Ventolin oraz Nasometin.Czy to jest bezpieczne?Podaje dziecku oba preparaty wieczorem w czasie snu(synek płacze,broni się przed podaniem leków,to jedyna metoda).Czy one nie kolidują wzajemnie lub nie nasilają swojego działania?Przez jaki czas podawać nasometin i jaki odstęp zachować?Syn przyjmuje jeszcze zyrtec 10 kropele który przyjmowany bez masometinu nic nie daje. Męczy się z obfitym katarem.Czy jest sens go zażywać

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest wizyta u Lekarza otolaryngologa dziecięcego