Czy można poddać się zabiegom kosmetycznym po kuracji Tetralysem?

Witam, za miesiac koncze 3 miesieczna kuracje tetralysem, dodatkowo stosuje skinoren i epidup. Chcialabym poddac sie zabiegom kosmetycznym np. Kwasy w celu pozbycia sie blizn. Czy sa przeciwskazania?

Dzień dobry,

W trakcie kuracji Tetralysalem oraz do 3-6 miesięcy po jej zakończeniu nie należy stosować peelingów ani innych zabiegów złuszczających lub mogących wywołać podrażnienie.

Pozdrawiam serdecznie.