Czy można podejrzewać boreliozę, widząc te wyniki?

Dzień dobry. Proszę o pomoc. Test Western-blot wypadł następująco przeciwciała IgG: VisE słabo dodatni P 83 silnie dodatni P39, BmpA silnie dodatni P31, OspA brak reakcji P30 silnie dodatni P25, OspC silnie dodatni P21 brak reakcji P19 brak reakcji P17 słabo dodatni Natomiast przeciwciała IgM ujemny. Czy można podejrzewać boreliozę? Z góry dziękuję, Karolina

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli ogólny wynik IgG.m jest Dorota i to świadczy o dawniejszym zakażeniu