Czy można podjąć trzyzmianową pracę cierpiąc na cukrzycę?

Witam. Chciałabym się doradzić czy jeżeli cukrzyca jest dobrze prowadzona i nie ma żadnych powikłań to czy można podjąć pracę 3 zmianową bo bardzo bym chciała ale mam problem z zaswiadczeniem bo za

Lek. Michał Lenard

Przy dobrze kontrolowanej cukrzycy raczej nie ma przeciwwskazań do trzyzmianowej pracy, jednak ostateczną decyzję podejmie lekarz medycyny pracy podczas badania. Pozdrawiam!