Czy można podróżować z niemowlęciem do Maroka?

Dzień dobry, Mam pytanie czy wyjazd z 4 miesięcznym dzieckiem do Maroka jest bezpieczny (wyjazd do hotelu na wypoczynek bez zwiedzania)? Czy należy się dodatkowo zabezpieczyć przed takim wyjazdem? Dzieci są szczepione zgodnie z kalendarzem szczepień.

Witam, ze względu na panujące w Maroku upały, podróż z tak małym dzieckiem nie jest zalecana