Czy można ponownie skorygować wadę po zdjęciu aparatu?

Jako nastolatka nosiłam aparat ortodontyczny na stałe w celu skorygowania wady zgryzu(dosyć niewielkiej). Po ściągnięciu aparatu przez około 2 lata nosiłam aparat ruchomy, a później przestałam. Teraz(po kilku latach) zauważyła, że delikatna wada zgryzu znowu się pojawiła. Czy jeśli zgłoszę się do ortodonty po aparat ruchomy(na noc), będzie możliwe ponowne jej skorygowanie?

Bez dokładnej diagnozy przyczyny nawrotu wady (wada postawy, asymetria czaszkowo zgryzowa, oddychanie przez usta itd) trudno jest rzetelnie odpowiedzieć na pytanie. Pozdrawiam