Czy można powiększyć usta w trakcie miesiączki?

Witam, dlaczego niektóre źródła podają, że nie należy powiększac ust w trakcie miesiączki? Co jesli jednak ktoś się zdecyduje na powiększanie w trakcie jej trwania?

Wtedy występuje większe prawdopodobieństwo powstawania siników. Ponadto zabieg jest i tak bolesny, a w trakcie miesiączki dolegliwości bólowe mogą być jeszcze większe. Generalnie radzę się wstrzymać z zabiegiem do końca krwawienia miesięcznego

Miesiączka nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu powiększania ust.
Często podczas miesiączki występuje skłonność do większego krwawienia podczas zabiegu a w związku z tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia siniaków czy krwiaków,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel