Czy można przedawkować MagneB6?

witam otóż mam nerwicę nie biorę już żadnych tabletek na uspokojenie spożywamy jedynie marne b6 codziennie po jednej tabletce jednak boję się że mogę przedawkowac czy jest to możliwe ? dodam że drgaja mi powieki oraz mieście pije codziennie 2 szklanki kawy

Dzień dobry
Witaminę b6 bardzo trudno przedawkować, jest to witamina rozpuszczalna w wodzi i jej nadmiar zazwyczaj jest wydalany z moczem. Natomiast jeśli cierpi Pani na nerwicę, warto skonsultować się z psychoterapeutą. Nerwicę należy leczyć psychoterapią, natomiast farmakologia jest elementem wspierającym leczenie. Ilość magnezu nie tylko zależy od wypijanych przez Panią kaw dziennie, ale również od ilości magnezu w diecie.
serdecznie pozdrawiam
psychoterapia-krakow.net