Czy można przedłużyć zwolnienie lekarskie po operacji żylaków?

Jestem po operacji zylaków prawej nogi. miałam usuniecie żyły odpiszczelowej ale nadal boli mnie w pachwinie. Jestem juz na l4 28 dni czy mozna je przedłuzyc?

W tej sprawie trzeba udać się do lekarza prowadzącego Panią. Jeśli lekarz uzna słuszność przedłużenia zwolnienia lekarskiego z pracy to zapewne takie zwolnienie przedłuży. Na pewno nie będzie z tym problemu.