Czy można przenieść plemniki do pochwy w wyniku pettingu?

10 czerwca piescilismy sie z chłopakiem w taki sposó, że on leżał na mnie, miał na sobie spodenki i bokserki i imitował ruchy wykonywane podczas seksu (ja byłam naga). Był to 21 dzień mojego cyklu, tydzień po dniu owulacji i tydzień przed planowanym okresem. Dodam też, że przed orgazmem on zszedł ze mnie i położył się obok. Czy jest możliwe żebym była w ciąży? Czy jeśli po jakimś czasie dotykał moich narządów płciowych to mógł mieć na palcach plemniki i tak to się stało? Okresu nie mam juz 6 dzień, najdłuższej spóźnił się 4 dni. Proszę o pomoc i dziękuje

Lek. Paweł Szadkowski

Ryzyko ciąży jest niewielkie. Niemniej jednak najlepiej będzie jeśli wykona pani test ciążowy w celu upewnienia się. Zaburzenia miesiączkowania można skonsultować również z ginekologiem.