Czy można przyjąć Afobam przed planowanym stosunkiem?

 Witam, mam problem z rekcją na tle psychogennym. Seksuolog przepisał mi lek na potencję, po którym zaraz po zażyciu mam ataki lęku i w konsekwencji lek nie przynosi oczekiwanego efektu. Biorę doraźnie afobam na lęki i tritticoo na sen a w najbliższym czasie zamierzam uczęszczać na terapie. Mam pytanie: czy przed planowanym stosunkiem mogę zażyć jednocześnie afobam i sildenafil, żeby nie dostać ataku lęku? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Witam!
Może Pan spróbować, efekt powinien być dobry. Lecz proszę tego nie robić kilka razy dziennie, bo się Pan uzależni od Afobamu. Także po pewnym czasie proszę próbować bez Afobamu, aby nie wytworzyło się przekonanie, że tylko z nim jest to możliwe!
Powodzenia
W. Łuczkowski.