Czy można przyjmować Biotebal i zastosować depilator laserowy?

Dzien Dobry biore Biotebal 5 mg tabletki czy moge używać depilatora laserowego remington ilight

Lek. Paweł Szadkowski

Tak, może Pani stosować depilację podczas przyjmowania tego suplementu.

Dzień dobry, suplement nie wykazuje działania światłouczulającego, więc można wykonać zabieg podczas przyjmowania Biotebalu. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.