Czy można przyjmować wapń podczas stosowania leku Provera?

Dzień dobry!Chciałbym spytać czy przy dlugotrwałym stosowaniu leku PROVERA (endometrioza) należy łykac calcium i wit.d.? Lekarz powiedział mi,żeby skupic sie na leczeniu endometriozy jednak nie daje mi to spokoju,bo mam 43 lata i boje sie potem osteoporozy i kolejnych kłopotów zdrowotnych

Lek. Paweł Szadkowski

Calcium i wit. D3 nie powinny w żaden sposób zakłócać leczenia lekiem provera.