Czy można rodzić naturalnie przy ryzyku porodu przedwczesnego?

Witam, aktualnie jestem w 34 tygodniu ciąży, ale grozi mi poród przedwczesny. Czy jeśli teraz odeszłyby mi wody, bądź zaczęły się skurcze i poród, to musiałabym mieć koniecznie cesarskie cięcie? Czy mogłabym rodzić normalnie siłami natury? Dzidzia jest ułożona główką do dołu.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze w takim przypadku o cięciu cesarskim raczej nie będzie mowy