Czy można schudnąć 6 kg w tydzień?

Witam mam 19 lat 159 cm wzrostu i 63-64 kg jak bym mogła schudnąć 6 kg w ciągu tygodnia ,udało by sie za pomocy skakania na skakance i rowerku jak i nożyc ?

Witam!
Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska