Czy można Setaloft łączyć z Acardem?

Witam, mam zalecony od lekarza psychiatry lek Setaloft na zaburzenia lękowe 50 mg, mam go przyjmować z rana. Równoczenie przyjmuję wieczorem lek Acard w dawce 150 mg. Wyczytałam na ulotce i w internecie, ze między tymi lekami mogą zachodzić interakcje, czy rzeczywiscie duże jest takie ryzyko? Dziękuję za odpowiedź.

Jednoczesne zażywanie tych leków może skutkować krwawieniem z błony śluzowej przewodu pokarmowego dotyczy to przede wszystkim osób z chorobą wrzodową. Odstęp wskazany przez panią powinien być bezpieczny - jeden lek rano drugi wieczorem. W razie niepokojących objawów proszę się skontaktować z lekarzem.