Czy można się opalać z pajączkami?

Mam na lydkach i pod kolanami naczynka tzw. Pajaczki. Byłam u lekarza medycyny estetycznej. Zapisalam się na skleroterapie.Podobno jeden zabieg mi starczy. Jednak w styczniu wybieram się na wakacje. Czy po 2 miesiącach nogi będą wyglądać normalnie i czy można się opalać?

Ekspozycja na słońce jest przeciwwsakzana po takim zabiegu. Jeśli ma ani skłonność do "pajączków" to należy bezwzględnie stosować krem z najwyższą ochroną przeciwsłoneczną i starać się nie opalać nóg.