Czy można stosować Desmoxan podczas leczenia depresji?

Witam. Moja mama chce rzucić palenie. Ma 69 lat .Bierze leki na depresje takie jak :w dzień Lorafen 1 mg i Risperon 1mg, na noc Ketler 100 mg. Mam pytanie czy sa jakies przeciwwskazania do stosowania Desmoxanu w tym przypadku ??

Witam!
Nie ma ewidentnych przeciwwskazań. Jeden z leków przeciwdepresyjnych z powodzeniem jest stosowany w leczeniu odwykowym od tytoniu: Wellbutrin XR stosowany w depresjach i Zyban leczenie odwykowe (dawki są identyczne, jest to ta sama substancja Bupropion). Może rozważyć potrzebę dołączenia lewku p/depresyjnego.
Powodzenia
W. Łuczkowski.