Czy można stosować Hydrovag i współżyć?

Witam czy stosując globulki dopochwowe regevagia mucovagin czy hydrovag mogę podejmować współżycie? Czytałam ze przy stosowaniu regevagia i hydtovag nie można podejmować współżycia bezpośrednio po aplikacji globulki czy kiedy globulki się rozpuszcza mogę już współżyć?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Tak, po rozpuszczeniu się globulek może Pani współżyć. warto zachować odstęp czasowy między zastosowaniem globulek a współżyciem.