Czy można stosować jednocześnie Euthyrox i Hitaxa?

Witam, dziecko zażywa Euthyrox 25, dodatkowo ma zażywać Hitaxa, czy można je brać jednocześnie, czy zachować odstęp? jaki??

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Euthyrox należy przyjąć na czczo, najlepiej na pół godz. przed posiłkiem. Hitaxę można przyjmować niezależnie od posiłków. Jeżeli Hitaxa jest zalecona rano, to można np. najpierw przyjąć Euthyrox a po śniadaniu Hitaxę.