Czy można stosować krem Iwostin Capillin Forte na popękane naczynka na piersi?

Witam. Ostatnio pojawiły mi się pęknięte naczynka na piersi. Mam rowniez popękane naczynka na udach i zakupiłam krem IWOSTIN CAPILLIN FORTE. Czy mogę go również stosować żeby pozbyć się pajączków na piersi?

Może Pani stosować krem, na pewno nie zaszkodzi ale jeśli chodzi o większe naczynka (pajączki) niestety kremy nie wystarczają, można usunąć je laserem np. Cutera.