Czy można stosować kremy do twarzy z retinolem w okresie karmienia piersią?

Witam, czy można stosować kremy do twarzy z retinolem w okresie karmienia piersią? Jeśli tak, to jakie jest dopuszczalne stężenie i częstotliwość stosowania kremu? Czy retinol z kremu przenika do mleka matki?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może Pani stosować, nie ma określonego stężenia, proszę stosować jak zwykły krem rano i wieczorem, nie przenika do mleka matki.
Pozdrawiam