Czy można stosować lek Mysimba podczas starań o ciążę?

Witam, mam pytanie co do leku mysimba. Chce zacząć leczyć otyłość przy BMI 33. Lekarz proponuje mi właśnie mysimbe. Ale uprzedził mnie ,że po nim trudno zajść w ciąże. A ja się również staram o dziecko i z tym też mam problem. Bede brała leki na wzrost płodności. Czy naprawde powinnam w takiej sytuacje odpuścić ten lek mysimba? Jak on szkodzi?

Dzień dobry,
proszę się skontaktować z dietetykiem, który zbilansuje dla Pani odpowiednią dietę - odżywi organizm oraz uwzględni składniki ważne dla kobiety w okresie planowania ciąży, a dodatkowo będzie w stanie pobudzić redukcję masy ciała.

Tylko rozsądna dieta pozwoli Pani najbezpieczniej schudnąć, w szczególności jeżeli starają się Państwo o dziecko.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga