Czy można stosować Lyricę na neuralgię nerwu trójdzielnego?

Biorę od dłuższego czasu Gabapentin (obecnie 2.400 mg dziennie) ale mi to właściwie nic nie pomaga na moją neuralgię nerwu trójdzielnego. Chciałbym spróbować teraz brać Lyricę. Ale nie wiem od jakiej dawki zacząć, poza tym mój lekarz chce, żebym przez pierwsze tygodnie schodził z Gabapentinu i potem dopiero zacząć od Liryki 75 mg. Czy to nie za mało skoro brałem dość sporą dawkę Gabapentynu. I czy nie można przejść do Liryki od razu bez zchodzenia z Gabapentinu przez pierwsze dwa tygodnie?

Witam!
Proszę nie pouczać swojego lekarza (dla swojego dobra!), Wie co robi. Nominały miligramowe leków nie są porównywalne w liczbach, to znaczy, że jak Pan przyjmował 2400 mg Gabapentyny to nie musi Pan przyjmować takiej ilości miligramów innego leku!
Niech Pan polega na swoim lekarzu leczącym!
Powodzenia
W. Łuczkowski.