Czy można stosować Miostygon przy PCOS?

Witam mam 23lata staram się z mężem o dziecko na wizycie dowiedzieliśmy się że cierpię na PCOS jednak nie mam typowych objawów: 168cm wzrostu i 53kg nie mam nadmiernego owłosienia i trądziku cykle trwają 31-33 dni myślę że to normalne jedynie zauważyłam brak śluzu płodnego w kilku cyklach i na USG widać pęcherzyki w obu jajnikach wizytę u specjalisty mam dopiero w grudniu. Czytałam o MIOSITOGYNIE i INOFOLICU, czy mogę zacząć stosować któryś z tych lekarstw tak aby sobie nie zaszkodzić

Te pytanie trzeba zadać ginekologowi prowadzącemu. To on zna najlepiej Pani stan kliniczny oraz wszystkie badania dokładnie. To on tylko może zadecydować o zastosowaniu ewentualnym leków jakie Pani podaje.