Czy można stosować Nilogrin przed badaniem angio TK?

Witam. Na styczeń mam umówione badanie Angio TK głowy (z powodu częstych migren z aurą). Ostatnio jednak dostałem do przyjmowania lek Nilogrin na poprawienie ukrwienia mózgu i tu moje pytanie. Czy można przyjmować ten lek przed badaniem Angio TK głowy i nie wypaczy on wyniku badania?

Nilogrin nie ma wpływu na wynik badania TK głowy.
Jeżeli występują migreny przewlekłe tj takie gdy ból głowy występuje częściej niż 15 dni w miesiącu z czego 8 razy jest to ból głowy o typie migreny należy wdrożyć leczenie profilaktyczne. W leczeniu profilaktycznym stosuje sie wybrane leki przeciwdepresyjne, przeciwpadaczkowe, kardiologiczne- beta blokery, blokery kanałów wapniowych itd.
Od kilku lat w Polsce zarejestrowane jest leczenie toksyną botulinową.