Czy można stosować Nutridring na wzmocnienie?

Witam serdecznie.Chciałam zapytac o produkt nutridrink .Mój 16 letni syn jest bardzo szczupły jego jadłospis jest bardzo ubogi ponieważ wielu produktów nie lubi surówki odpadaja je praktycznie tylko szynke.próbowałam róznych preparatów na apetyt ale bez powodzenia ,czy moge syna wzmocnic podajac miedzy posiłkami nutridrink?Pozdrawiam.

Witam,

tak może Pani wzbogacić dietę syna Nutridrinkami, gdyż są dobrym sposobem na zwiększenie wartości odżywczej dobowego jadłospisu. Należy pamiętać, aby nie stanowiły one podstawy diety, lecz były jej uzupełnieniem.

Zapraszam do śledzenia bloga, http://fit-amina.blogspot.com/ którego prowadzę znajdują się na nim przepisy oraz porady dotyczące zdrowego ożywiania, które będzie mogła Pani wykorzystać podczas przygotowywania posiłków.

Pozdrawiam,
Magdalena Borowiec