Czy można stosować peeling PQ Age przy cerze naczynkowej?

Witam, Miałam robiony peeling PQ Age w celu redukcji przebarwien poslonecznych. Przy drugim wmasowywaniu preparatu skora zaczela bardzo piec i wystapil mocny rumien. Zabieg przerwano. Z tego co czytalam przy tym peelingu brak jest takich nieporzadanych reakcji. Czy cera naczynkowa jest przeciwskazaniem do tego zabiegu?

Dzień dobry każda skóra reaguje inaczej. To jak działa peeling podczas zabiegu należy obserwować przez osobę wykonującą zabieg. Jeśli doszło do podrażnienia, należy je złagodzić, zneutralizować.

Dzień dobry, cera naczyniowa nie jest przeciwwskazaniem do tego zabiegu, nie mniej jednak przy skórach naczyniowych czy wrażliwych skóra może bardziej reagować na składniki peelingu stąd też pieczenie.

Pozdrawiam