Czy można stosować preparaty z żeń-szeniem w połączeniu z innymi?

Mam 23 lata, jestem mężczyzną. Czy można bez szkody dla organizmu łączyć preparaty z żeńszeniem, np. Bodymax łącznie z paroksetyną, kwetiapiną, amisulprydem, pregabaliną? Czy te leki wchodzą w interakcje z żeńszeniem?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udac się do lekarza prowadzącego leczenie i kierowac się jego zaleceniami