Czy można stosować pszczeli pyłek u osoby z rakiem prostaty?

Witam, Mój tata(62l)choruje na raka prostaty (niedawno wykryto), nie ma przerzutów ma natomiast nacieki.Dostał niedawno jakiś zastrzyk i teraz musi czekać ponad miesiąc na radioterapie(ma trwać ok 2 miesięcy). Pytanie-moja mama szuka specyfików które mogły by pomóc tacie-znalazłyśmy w internecie informacje o "pszczelim pyłku"-który na kilku stronach jest polecany dla mężczyzn po 40 roku życia, z rozrostem gruczołu krokowego - ale co jezeli tata ma juz wyzsze stadium?Czy to moze pomoc Czy zaszkod

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego leczenie u Taty.