Czy można stosować spalacz tłuszczu przy chorej tarczycy?

Witam. Zakupiłam spalacz tłuszczu który zawiera synefryne. Choruje od czasu zajścia w 1 ciąże na niedoczynnosc tarczycy która jest już wyrównana ( we wrześniu 2017 urodziłam 2 dziecko). Do tej pory się leczyłam. Mam problem z waga po ciąży i chce zrzucić brzuch a do tej pory to było nierealne. Czy mogę stosować taki suplement w tej chorobie? Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Osobiście odradzam Pani stosowanie synefryny przy leczonej niedoczynności tarczycy, ponieważ może ona wejść w interakcję z lekami i powodować zaburzenia akcji serca i inne niepożądane skutki. Pozdrawiam!