Czy można stosować suplementy na menopauzę przy Euthyrox?

Witam, Mam 51 lat i zażywam Euthyrox 88 mikrogramów (poziom hormonów tarczycy w normie przy przyjmowaniu leku). Chciałabym zacząć zażywać jakiś suplement na menopauzę. Jednakże nie wiem czy przy zażywaniu tego leku mogę. Jednocześnie nadmieniam, iż w roku 2004 miałam podany radiojod. Chciałabym zapytać co Pan Doktor by mi ewentualnie polecił. Pozdrawiam Anna

Lek. Tomasz Budlewski

Jest wiele suplementów a jakie obecnie objawy? Wskazana wizyta u lekarza ginekologa i kierowac się
Zaleceniami lekarza badającego