Czy można stosować suplementy przy tężyczce?

Witam jakiś czas temu stwierdzono u mnie teżyczke dr przepisał mi calcineff 1000 mg raz dziennie i chellaflex magnez b6 dwa razy dziennie biorę te tabletki już 3 miesiące i nie wiem czy mam robić jakieś przerwy w kuracji (takiej informacji nie uzyskałam). Kiedyś miałam piasek w nerkach a wiem że zbyt duże dawki wapnia mogą powodować takowe schorzenie. Dlatego moje pytanie brzmi następująco czy mogę dalej brać bez wyrzutów sumienia te suplementy dużo lepiej się po nich czuje .

Witam!
Przyjmując suplementy diety należy okresowo kontrolować ich pozom we krwi. Dobre samopoczucie po tych "lekach" może stanowić efekt placebo, ale nie jest ważna metoda, ważne aby się dobrze czuć. Osobiście zalecałbym okresy bez suplementacji.
Powodzenia
W. Łuczkowski.