Czy można stosować suplementy tryptofanu?

Witam. Mam pytanie odnośnie suplementacji tryptofanu a mianowicie przyjmuje lek przeciwdepresyjny mirtor 15mg i Zomiren SR 0,5mg na noc w związku z zaburzeniami lek owymi i depresyjnych moje pytanie brzmi czy mogę włączyć jeszcze tryptofan w dawce 250-500mg na noc? Mam 23 lata i jestem mężczyzną.

Lek. Michał Lenard

Osobiście odradzam przyjmowanie tryptofanu, skoro już przyjmuje Pan leki przeciwdepresyjne. Sugeruję jednak dopytać o to swojego psychiatry podczas najbliższej wizyty. Pozdrawiam!