Czy można stosować zabiegi kwasem migdałowym przy Acnatacu?

po jakim czasie odstawienia acnAtac moge wykonać zabieg kwasem migdałowym?

Przy stosowaniu Acnatacu, w którego skład wchodzi tretynoina nie powinno się jednocześnie stosować środków złuszczających. Kwas migdałowy co prawda ma dość dużą cząsteczkę, więc nie penetruje głęboko ale nie zalecałbym stosowania w tym czasie żadnych peelingów.