Czy można taki krem stosować w ciąży?

Dzien dobry.czy krem skinceuticals advend Pigment correktor wsklad ktorego wchodza:wit e, wyciag z drozdzy,0,3% kwas salicynowy,0,5% kwas elagowy ,1% hydrokwasy.czy mozna ten krem stosowac w ciazy? Przynajmiej 2 razy w tygodniu? Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje stosować preparty przeznaczone dla kobiet w ciąży lub wg zaleceń lekarza prowadzącego ciąże