Czy można to uznać za nowotwór pierwotny wątroby?

Prosze o interpretacje badania tk w prawym płacie ątroby widoczna hypodensyjna zmiana npl 120mm poza tym hypodensyjne ogniska o charakterze meta wątroba w całosci powiększona drogi zółciowe nieposzerzone trzustka prawidlowa w gastroskopii nic nie wykazało w kolonoskopii równiez Czy mozna to uznac za nowotwor pierwotny wątroby i czy jest złosliwy? c

W Tk jest mowa o przerzutach w wątrobie , które najpewniej świadczą o złośliwości nowotworu, ale ciągle decydującym badaniem będzie biopsja.