Czy można uprawiać crossfit przy Hashimoto?

Witam, choruję na hashimoto i uczęszczam 2 razy w tygodniu na zajęcia crossfit, gdzie usłyszałam ostatnio, że przy hashimoto takie ćwiczenia nie są wskazane czy to prawda? Czy lepiej byłoby dla mnie gdybym uprawiała mniej wysiłkowy sport?

Lek. Michał Lenard

Jeżeli choroba Hashimoto jest odpowiednio leczona i ma Pani dobre wyniki badań, to osobiście nie widzę przeciwwskazań do uprawiania crossfitu. Pozdrawiam!