Czy można uprawiać kolarstwo po usunięciu tarczycy?

Witam, mam pytanie, jestem 2 lata po usunieciu calkowitym tarczycy, nowotwor zlosliwy... czuje sie ogólnie super. Od pewnego czasu dużo jeżdze na rowerze szosowym, chcialbym powazniej podejsc do treningow, ba, nawet oplacilem trenera aby mi ulozyl plan treningowy aby moc amatorsko poscigac sie w przyszlym sezonie, co o tym sadzicie? Ogolnie zawsze bylem aktywny fizycznie ( jestem nauczycielem wf). Czy są jakies przeciwskazania do uprawiania tego rodzaju sportu po mojej chorobie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli jest pan pod kontrolą onkologa i endokrynologa, wyniki są dobre, to nie ma przeciwwskazań.
Pozdrawiam