Czy można usunąć naczyniaka w nerce?

Witam ,wykryto u mnie naczyniaka w prawej komorze nerki , czy mogę go usunąć , czy wręcz muszę? Pojawiają się bóle , jednak mój lekarz twierdzi , że naczyniaki nie bolą .. Powiedział również,że przy powiększaniu się on może pęknąć...

Pani wiedza jest bardzo nieprecyzyjna: nerka nie ma komór, proponuję ponownie zgłosić się do urologa aby po ponownej ocenie badania obrazowego omówi je z Panią w sposób zrozumiały i przystępny.