Czy można usunąć pieprzyki bez znieczulenia miejscowego?

Witam, chcialam się dowiedziec, czy mozna usunac pieprzyki bez znieczulenia miejscowego. Jestem na nie uczulona. Narkoze znosze bardzo dobrze, ale do tak drobnego zabiegu nie chce jej beac, bo obciąża organizm. Czy sa jakies metoby np zamrażanie itp do zabiegu? Pozdrawiam

Szanowna Pani, a na jaki dokładnie lek jest Pani uczulona? Istnieją różne leki wykorzystywane do znieczulenia miejscowego