Czy można usunąć skutki działania leków przeciwpsychotycznych?

Witam. W ostatnim czasie przyjmowalam leki antydepresyjne. Zbieg wydarzen spowodowal ze Trafilam do szpitala psychiatrycznego , gdzie podawano mi leki przeciwpsychotyczne przez 3 tygodnie. Wyszlam ze szpitala z diagnoza depresji. Jednak skutki uboczne stosowania lekow przeciwpsychotycznych pozostaly. Zero skupienia , zero mysli , brak zrozumienia , brak koncetracji , pustka w glowie. Stosowano olanzapine , ketrel , depakine. Czy objawy te sa przejsciowe ? Czy da sie je odwrocic ? Czy mogly nastapic juz trwale zmiany ? Bardzo prosze o pomoc

Witam!
Wszystkie leki mogą dawać w określonych warunkach działania niepożądane. Zazwyczaj są one przemijające i po zmniejszeniu dawki lub całkowitym odstawieniu leku ustępują. Jeżeli kontynuacja dalszego leczenia jest konieczna, wówczas dołączamy leki niwelujące działania uboczne poprzednich. Zmiany nie są trwałe i po pewnym czasie ustępują.
Powodzenia W. Łuczkowski.