Czy można usunąć ząb przy katarze?

Syn 7 lat ma wizyte ekstrakcji zęba mlecznego, jest to wg.mnie disyc pilna wizyta bo pod nim rośnie stały ząb już, Synek ma infekcje lekki katar i kaszel od tygodnia czy moze mimo to isc na wizyte ?

Jeśli wizyta jest wizytą pilną lub interwencyjną to trzeba ząb usunąć. Można ją przesunąć ze względu na komfort pacjenta, jeżeli nie będzie to miało konsekwencji dla organizmu. Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl