Czy można używać kwas hialuronowy po rolowaniu twarzy?

Kupilam kwas hialuronowy w żelu. Jak stosuje się kwas hialuronowy w żelu na twarz? Czy trzeba jakoś specjalnie uważać? W czym pomaga stosowanie kwasu hialuronowego w żelu? Czy można używać kwas hialuronowy po rolowaniu twarzy?

Witam - za mało informacji niestety. czy owy kwas ma certyfikację do podawania w microneedlingu? czy jest sterylnie pakowany. Jaka jest jego koncentracja w mg na 1 ml. Czy ma czystość farmakologiczną?

Tak czy owak kwas hialuronowy wiąże wodę w głębszych warstwach skóry i zapobiega jej nadmiernemu odparowaniu. Powoduje też polepszenie środowiska dla produkcji i łączenia się włókien kolagenowych. Uelastycznia skórę...ale zależy jak się go poda...do jakiej warstwy skóry.

Pozdrawiam

Wszystko zależy od tego jak głęboko wykonano rolowanie. Jeżeli płytko (np.0,2mm) to można bez problemu nakładać cienką warstwą na twarz. Jeżeli nakłucia są głębsze lepiej użyć kwasu hialuronowego do tego przeznaczonego. Bez rlowania nie ma szczegółnych instrukcji co do nakładania na twarz.