Czy można wiele różnych leków stosować na raz?

Witam serdecznie. Obecnie biorę leki: Tritace 2.5 comb 1 x 1tablekta, Escitil 20mg 1 x 1tabletka, Trittico 75mg 1 x 1/3 tabletki na noc, Kalipoz 1 x 1tabletka. Dzisiaj dostałam na ból kręgosłupa: Olfen 75 SR 1 x 1tabletka, Sirdalud 1 x 1tabletka na noc i na osłonę Controloc Control. Moje pytanie jest takie czy mogę te wszystkie leki zażywać razem, czy można je łączyć, bo na internecie wyczytałam że np nie powinno łączyć się Trittico z lekiem Sirdalud???

Lek. Tomasz Budlewski

Nie stwierdzono interakcji między trittico a sirdalud proponuje kierowac ske zaleceniami lekarza badającego