Czy można wszyć Esperal lecząc się na nadciśnienie?

witam,Jestem osoba chora przewlekle nadcisnienie tetnicze,kamienie na nerkach,wysoki poziom cholesterolu 280obecnie,regularnie robie badania biore leki indapen,simvasterol,czy moge wszyc esperal z tego co czytalam to nie,chcialabym sie upewnic

Lek. Michał Lenard

Nadciśnienie tętnicze jest przeciwwskazaniem do stosowania tego leku, nie powinien on być zastosowany u Pani. Pozdrawiam!