Czy można wybaczyć zdradę?

Czy zdradę można wybaczyć? Tzn, to nie była dosłownie zdrada, typu zbliżenie seksualne mojego partnera z jakąś inną kobieta. Raz na rok, mój chłopak wyjeżdża na kursy zawodowe na 3 tygodnie, , do szkoły w innym mieście. Dowiedziałam się, że rozmawiał tam z dziewczynami,a jedna z nich uwodziła go, całowała go.. ale sama mysl o calowaniu z inna przyprawia mnie o dreszcze. Wybaczyłam, ale to wraca, ale kocham go mocno. Co robić? Czy dobrze postąpiłam?

Witam,
Myślę, że dobrze byłoby o tym z partnerem porozmawiać,
Jeśli jeszcze nie zrobiliście tego wcześniej. Komunikacja jest kluczem do każdego związku. Jeśli pani cały czas o tym myśli, to najlepiej byłoby powiedzieć o tym partnerowi. Takie niewypowiedziane żale często psują najlepsze relacje.
Pozdrawiam